Turcja, Turcja

Hotel: Kairaba Bodrum Imperial (ex. Magic Life Bodrum Imperial)

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: TKRNBW - 4814
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

*****

Region:

Opis oferty:

&nbsp; <B>Położenie:</B><br/> Wysokiej klasy hotel, położony w zacisznym miejscu w pięknym otoczeniu, wśród bujnej, nadmorskiej roślinności. Ok. 11 km do urokliwej miejscowości Turgutreis, ok. 18 km do centrum Bodrum z licznymi sklepami, barami i restauracjami i ok. 55 km do lotniska Bodrum-Milas.<br/><br/><br/><br/> <B>Plaża:</B><br/> Bezpośrednio przy piaszczysto-żwirkowej plaży z bezpłatnymi leżakami, parasolami i ręcznikami.<br/><br/><br/><br/> <B>Do dyspozycji gości:</B><br/> Recepcja 24h, przestronne lobby, kantor, restauracja główna, restauracja a'la carte (za dodatkową opłatą), 4 bary, m.in. przy basenie, na plaży, lobby bar oraz za dodatkową opłatą Coco bar. Basen ze zjeżdżalniami, basen dla dzieci. Bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki. Za dodatkowa opłatą: pralnia, fryzjer, wypożyczalnia samochodów, sala konferencyjna.<br/><br/><br/> <B>Wyżywienie:</B><br/> Ultra All Inclusive: śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), lunch (12:00-14:30), obiadokolacja (18:00-21:30). Przekąski w ciągu dnia (12:00-17:00), słodkie przekąski (17:00-18:00), nocna zupa (23:00-00:00). Lokalne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe dostępne w godzinach 10:00-07:00 w lobby barze. Za dopłatą: pozostałe importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, napoje butelkowane oraz w puszkach, świeżo wyciskane soki.<br/><br/><br/> <B>Program sportowy i animacyjny:</B><br/> Hotel prowadzi bogaty program sportowy i animacyjny. Muzyka na żywo, siłownia, minigolf, tenis stołowy. Dla dzieci: hotelowy mini klub, plac zabaw, 6 x w tygodniu figloklub z polskim animatorem (od połowy czerwca do połowy września). Za dodatkową opłatą: sporty wodne na plaży, zabiegi w centrum SPA.<br/><br/><br/> <B>Internet:</B><br/> Bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu.<br/><br/><br/><br/> <B>Kategoria lokalna:</B><br/> *****<br/><br/><br/><br/> <B>Naszym zdaniem:</B><br/> Elegancki hotel z malowniczym położeniem, bardzo smaczna kuchnia a także różnorodność typów pokoi, sprawi, że jest to idealne miejsce zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. Nikt tu nie będzie się nudzić, a bogata oferta sportowo-rekreacyjna połączona z polskimi animacjami dla dzieci pozwoli zadowolić najbardziej wymagających Klientów.<br/><br/><br/><br/>

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów